Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákos úti SZTK-ban melyik...

Rákos úti SZTK-ban melyik nőgyógyászhoz érdemes menni?

Figyelt kérdés

Akiket én ott ismerek, nem vagyok jó véleménnyel (3 orvos.) Többit nem ismerem.

Viszont mennem kéne, mert van némi problémám. Kit ajánlanátok?



2017. márc. 18. 12:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9, 10: Igen, elvileg.

Na most én mikor voltam, hétfő délelőtt, tök természetesen mondták a recepción, hogy Kovács ma nincs, csak a Varga dr.nő. Az oldal szerint meg van...

2017. márc. 25. 08:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Ők is el szoktak menni szabadságra,sőt betegek is lehetnek.
2017. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Visszamentem dr Polyák Jánoshoz. Másfél óra várakozás, tizenkét ember volt előttem. Megvizsgált, kenetet vett, uht csinált. Kedves volt! Most ezek után teljesen értem a múltkori esetet, hogy senki nem volt előttem. És a múltkor ambuláns lapot se kaptam, bár nem is nagyon tudott volna rá mit írni...
2017. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12: Nem így értettem, én is tudom, ennyire nem vagyok hülye, nem értem miért kell kiforgatni.

Azt mondta, hogy most nem is ő rendel, vagyis ALAPBÓL nincs abban az időben rendelése...

2017. ápr. 6. 08:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Így már értem a problémádat,de azt nem írtad,hogy akkor nem is rendel :)
2017. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!