Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova érdemes menni Győrben...

Hova érdemes menni Győrben nőgyágyoszhoz magánrendelésre, vagy SZTK-ba? Megköszönném, ha orvost is javasolnátok, esetleg itt is ott is, álláspontotok szerint.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ hogy miért mennél.Csak egy rutin vizsgálat vagy valami panaszod is van?
2010. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rutin vizsgálat, és esetleg fogamzásgátló felíratása.
2010. jún. 24. 15:53
 3/16 anonim válasza:

Ha nincs panaszod, szerintem felesleges többezret kiadni magándokira.

A liezenMayer u-i rendelőbe járok én 3 éve, rákszűrésre, fogamzásátlót íratni is.

Keddenként dr. Csenge Titanilla rendel, legalábbis 1 hónapja ő volt és semmi problémám nem volt vele. 3 éve mikor először voltam valami nagyon bunkó ffi doki volt, szóval azóta a már említett hölgyhöz járok, és meg vagyok elégedve vele.

2010. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolsó író ha olvasod létszi válaszolj!!!

,ha Sztk-ba az általad említett nőhöz megy valaki ott vizsgálatkor csak a doki van bennt v. az ápolónő is,mert engem nagyon zavarna,ezért gondolkodtam a magándokin én is.És vetkőző van külön v. ilyen függönyös pavilon rész van a rendelőn belül és odabennt kell levetkőzni?

Hogyan zajlik egy rutin vizsgálat,be kell-e hozzá jelentkezni?

Semmit nem tudok erről a témáról,szóval hálás lennék én is ha leírnád ide,v. bárki aki tapasztalt ezzel kapcsolatban,hogy mi hogy zajlik.

2010. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lenne az első vizsgálat...szóval ezért is foglalkoztat annyira a téma...szal ha valaki ebben jártas erre tévedne, és megválaszolná a kérdéseinket, hálás lennék:)
2010. jún. 24. 23:25
 6/16 anonim válasza:

16.31 vagyok

Mostanában vezették be azt a rendszert, hogy 8-tól 10-ig kismamák, 10-től a nemkismamák mehetnek. És eddig úgy volt, hogy az asszisztens ha kidugta a fejét le kellett rohanni tajkártya+ lakcímkártyam aztán behívtak. Most már nem veszik el a kártyákat hanem sorban állás van, szóval jó megnézni ki volt előtted-utánad.


Bent van az asszisztens is, nálam 2 is volt múltkor. Van egy kis öltöző, bentről nyíló ajtóval, ott lehet levetkőzni, aztán egy pici függöny mögött van az ágy. az asszisztenstől 2 m-re, és egész biztos hogy őt nem érdekli a puncid:)

nem kell félni, meg lehet mondani, hogy először vagy és nem lesz semmi probléma. Nem harapnak. legalábbis velem ez a doktornő kedves volt.

Amikor leletért mentem vissza csütörtök volt és egy igen jóképú fiatal doki volt:)

2010. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

ja és első alkalommal azért a fogamzásgátló miatt feltesznek pár kérdést, hogy dohányzol-e, családban betegségek, szültél-e, menstruációról.

A vizsgálat nem tart sokáig, amíg leveszik a kenetet, nem is érzed szinte. Mire végiggondolod hogy jaj itt terpesztek, addigra már kész is.

és rögtön az első ajtó ahogy beérsz a jobb oldalon, mert van hátrébb is egy rendelő, oda is lehet menni, csak nyilván ott más rendel, meg minden nap más van, szóval azért mondtam én keddet.

más dokiról nem tudok saját tapasztalatot mondani.

2010. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy pontosan hogyan is vizsgál meg egy doki?


Én azt hallottam hogy előszőr megnézi a szemérem ajkakat és utána óvatosan az úját a hüvelybe helyezi és valami kacsát,v. nem tudom milyen fémeszközt tesz be és azt valahogy szétnyitja majd pálcikával mintát vesz.De az én ismerőseim mind azt mondták,hogy nekik igenis is fájt amikor ezt a fémet betették,ők mind szűzek voltak.


Szóval ez igaz?Tényleg így vizsgálnak?


És valaki tud valami jó magánorvost ajánlani szintén Győrben????


Mert engem is nagyon zavarna ha ott nézne még az asszisztens is,tudom,hogy egy csomó nemiszervet látot már,de engem akkor is zavarna,hisz igazából nincs szükség ott rá,akkor meg ne nézzen már,egy csomó ember van aki már nem egy meztelen testet látott,attól még nem szeretnék előttük,főleg ha nincs igazán szükség rájuk így mutatkozni.

2010. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Pont úúgy vizsgálnak, ahogy írtad. hideg fém:)

az asszisztens meg nem bámul rádse néz mert írja a receptedet. dehát lehet menni magándokihoz, sokan ugyanitt tartját a magánrendelésüket, és miért gondolod, hogy nincs asszisztensük?


a legtöbbnél szerepel, hogy hol rendel

[link]


D.Cs-ról konkrétan tudom hányezerért vizsgál, és ismerősömnek véleménye is van róla, nem írnám ide ki inkább.

2010. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem azt gondolom hogy nincs asszisztensük,az mindenhol van,hanem azt mondták sokan hogy magánrendelésnél külön függönnyel elválasztót v. ajtóval elválasztott vizsgáló rész van kialakítva és vizsgálat alatt csak az orvos van bennt,szóval csak ő lát téged.Mert számomra eleve nagyon megalázó azért ez a helyzet és nagyon zavarna,hogy ott terpesztek és akkor még a dokin kívül is lát más.


De őszintén szólva nem igazán voltak szimpik az arcok amiket láttam és nőnek jobban örülnék.Nem valószínű hogy most megyek,de sose lehet tudni és jobb ha előre tájékozódom én is.


Akkor jól tudtam a vizsgálat módját.


De mennyire szokott fájni?


És az igazat szeretném hallani,mert én még szűz vagyok,és nem szerettem a hitegetést,az igaszságot sokkal inkább.


Köszönöm én is a válaszokat és a kérdést írótól elnézést,hogy én is egyből kérdéseket tettem itt fel.

2010. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!