Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fogok így vérezni?

Meddig fogok így vérezni?

Figyelt kérdés

Két év után abbahagytam a fogamzásgátló szedését kb. fél évre. Most megint újrakezdtem, ahogy írják a menstruációm első napjától kezdve. Ez március eleje, február vége volt, azóta folyamatosan vérzek. Eleinte nem izgultam, mert emlékeztem mikor először elkezdtem szedni akkoris nagyon nagyon sokáig véreztem, ekkor szokott hozzá a szervezetem a tablettához, most viszont már kezd kicsit zavarni, hogy vajon ha végigszedem a levelet akkor eláll-e vagy már most menjek orvoshoz? Más komplikáció egyébként nincsen, teljesen bevált, csak ez az egy zavar. Azt olvastam egy a köztes vérzés egy hónapig is eltarthat. Velgyn szedek amúgy.

Nagyon köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



2017. márc. 18. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szélső három hónapban előfordul a vérzés, ez normális. Dokihoz akkor kell menni, ha a három hónap után is vérzel. De hogy mikor fog elállni, azt előre senki se tudja megmondani neked.
2017. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!