Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 héttel ezelőt elmentünk az...

3 héttel ezelőt elmentünk az anyámmal dokihoz. Az anyukám megkérdezte hogy lehet e tampont berakni. Ő megvizsgálta és azt mondta hogy nem mert túl pici a lukam. Halgassak a dokira vagy nem? Pont azon a heten fogok verezni amikor uszas versenyem van.

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
A patikában lehet venni szüzeknek való tampont.
2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem bárkinek fel lehet helyezni tampont.
2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát akkor mi nem találtunk.
2015. febr. 11. 17:49
 4/14 A kérdező kommentje:
és eléggé furán éreztem magam mert egy férfi volt a doki :/
2015. febr. 11. 17:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ezt mondta, akkor el kell hinned.
2015. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2015. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De halljátok én már vagyok 22 éves és nem vagyok szűz. Csak nem tágult ki a lukam.
2015. febr. 12. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon gáz, ha már az Isten azzal ver minket, hogy kitalálta ezt a szemét menstruációt, akkor hadd ne kelljen már évekig betétet használnom...én 12 évesen kb. a 2. menstr.-nál földugtam a tampont, semmi bajom nem lett, de ha átszakította volna a szűzhártyát, hát ki nem sz.arja le, nehogy már egy kislány kisgyerekből 5-6 napig folynia kell annak a vérnek...

Magamról úgyis tudom mikor voltam szűz , mikor nem, nagyon nem azon múlik, hogy most anatómiailag mi hogy néz ki. Kit érdekel...

Az életbe fontosabb dolgok is vannak pl. ne legyek mínuszba hó végén, lesz-e rákos betegségem, mi a francot csináljak mert kórosan hullik a hajam, meghalt a legjobb barátom vagy bármi...


Ha még a mini tampon sem megy fel, akkor hogy az Istenbe tudsz nemi kapcsolatot létesíteni... inkább itt ez a nagy probléma... Akkor azt illene megműttetni kitágíttatni vagy nem tudom hogy csinálják.


Bár az is, hogy akkor vagy 10 éve már csak betétet használsz...ekkora szívást..bocsi de hogy verheti a sors ennyire a nőket.

2015. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ha 22 vagy, akkor nem finomkodok. Maszturbálj egyet, aztán nyomd fel a tampont. Vagy keress a mini tamponnál nagyobb farkú pasit. Az sokat lendítene az ügyön. :D
2015. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Na ekkora b.rom sem mindennapi mint az előző!!

Ne törődj vele!

2015. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!