Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tampon? 16/L

Első tampon? 16/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy eljött az ideje annak, hogy váltsak, mert mostmár kezd idegesíteni a betét, főleg sportoláskor. Már egyszer próbálkoztam (nem minivel, de lehet ez volt a baj) de még fel sem tudtam helyezni, épphogy a hegye lett véres, de olyan fájdalmat éreztem, hogy harmadik kísérlet után feladtam. A lábaim remegtek, szédülni kezdtem egy kis semmiségtől. Nem görcsöltem rá. De valahogy nem tudtam semmelyik irányba felhelyezni. Próbáltam előre döntve kicsit, majd hátra, majd egyenesen felfele, de sehogy sem tudtam felhelyezni. Valakinek van valami ötlete? Nektek hogy ment az első? Minit használjak? Meddig érdemes azt?

2017. márc. 20. 23:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én még annyit tennék hozzá, hogy mielőtt elkezded feldugni a tampont mindig tekergesd ki a cérnáját merr utána nagyon nehéz lesz, kivenni is. Fiú voltam :)
2017. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Azóta újra megjött és tegnap próbálkoztam megint vele. Nagy nehezen felment, de nagyon "szúrt", fájt, ezért pár perc múlva kihúztam (ami még jobban fájt :D) és egész nap betétet hordtam. Ma viszont éreztem, hogy "csúszósabb vagyok" és elsőre felment, nem fáj, és most nagyon örülök ^-^ már csak szokni kell. Esetleg tudnátok segíteni abban, hogy mit csináljak, ha a dolgomat kell a wc-n végeznem? Mert tudom, hogy nem szabad a zsinórnak "piszkosnak" lennie. Azóta persze voltam wc-n, de valami nindzsa műveletet hajtottam végre :D
2017. márc. 30. 16:01
 13/13 anonim válasza:
Szia! Én úgy szoktam pisilni, hogy a bal kezemmel hátulról megfogom a zsinórt és így hátrafelé tartom, a jobb kezemben pedig már előre ott van a WC papír. Csak óvatosan kell, mert én ha gyorsan akarok pisilni és jobban "nyomom" akkor utána zavar a tampon vége mert kicsit előrébb csúszik.
2017. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!