Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti kaptatok papírt a rákszűrés...

Ti kaptatok papírt a rákszűrés eredményéről magánorvosnál?

Figyelt kérdés

Március másodikán voltam rákszűrésen. (Magánorvoshoz járok) Azt mondta az orvos hogy egy héten belül hívni fog ha rossz az eredmény. Ha minden oké, akkor nem jelentkezik. Eltelt az idő, nem hívott, tehát gondolom nincs gond az eredményemmel, viszont azon gondolkodtam hogy az nem baj ha nekem semmilyen papírom nincs erről? Vagy az elég ha nála megvan?

Nektek ez hogy van?

22N


2017. márc. 22. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova most jarok ott elkuldik e-mail-be az eredmenyt,ha talalnak valamit,akkor jelzik,h menjek be receptert.Ha bemegyek a leletet is megkapom.Volt olyan is ahol nekem kellett telefonalni es megkerdezni.
2017. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ők tudják. Benne van a rendszerben. Ha elmész egy másik orvoshoz ő tudni fogja mi volt az utolsó eredményed.

Nekem volt olyan orvos akinél működik egy ilyen netes felület ahova te belépsz a saját kódoddal és ott fent van az egész vizsgálat, rákszűrés eredmény, esetleg ultrhang képek, minden.

Valaki úgy csinálja hogy szól ha baj van vagy levelet küld.

2017. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben van akkor. Köszönöm Nektek!:)
2017. márc. 22. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se kaptam papírt az enyémtől, telefonon lehetett megkérdezni 4 hét múlva, ha papír is kellett róla akkor az egy újabb vizsgálat ára (8000Ft) lett volna..

Viszont nekem a háziorvos kéri évente mert anélkül nem írja fel a fogamzásgátlót és az endokrinológusom is bekérte az utolsó leletem, hogy azon mi van, így tb-s dokira váltottam, aki mindenről ingyen ad papírt.

2017. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig odaadja mikor megyek gyógyszert íratni.
2017. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem most 2 receptet írt, szóval legközelebb majd augusztusban megyek gyógyszert feliratni.


Köszönöm a válaszokat! Hasznosak! Mindenkinek zöldet adtam!

2017. márc. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!