Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj ha 11 nappal...

Szerintetek baj ha 11 nappal előbb jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 19:01
 1/10 Nikch válasza:
Hány éves vagy? Ha túl fiatal lehetséges,hogy még nem állt be rendszeresen.
2017. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennél kicsit részletesebben kéne kiírni a kérdést...

Hány éves vagy? Mióta menstruálsz? Milyen hosszú a ciklusod, és ezt hogyan számítod ki (mit tekintesz kezdőnapnak, zárónapnak)? Szedtél-e valamilyen gyógyszert mostanában? Voltál-e komolyabban beteg? Stresszelsz-e? Sportolsz-e? Diétázol-e? Változtattál-e életmódot mostanában? Élsz-e szexuális életet?

2017. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok annyira fiatal 32 éves vagyok.
2017. márc. 23. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
És eddig mindig pontosan megjött?
2017. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-4 napig szokott tartani a ciklusom. Nem voltam beteg. Nem szedek fogamzásgátlót. Kicsit stresszesebb vagyok mostanában.
2017. márc. 23. 19:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen pontosan szokott megjönni de néha 1 héttel előbb de ez nagyon ritkán van.
2017. márc. 23. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
30 évesen illene tudni, hogy a ciklus nem a vérzés, hanem a kb. egy hónapos időszak két vérzés között (az első naptól a következő vérzés első napjáig).
2017. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
28 naponta szokott megjönni ha erre vagy kíváncsi. De mult hónapban volt olyan h 1 napig megvolt utánna semmi azután a rendes időben jött meg.
2017. márc. 23. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

3-4 apostol a ciklusod? Az kemény, akkor te folyamatosan menstruálsz. :D


De hogy a kérdésre is válaszoljak: nem vagy gép, így ennyi év pontos ciklus után ez most belefér. Ha a következő menstruáció rendes időben jön, akkor nincs gond.

2017. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd tudni, hogy mi történik a testedben a ciklus során, akkor ajánlom figyelmedbe a tüneti hőmérőzést (nem naptár módszer!): [link]

Nekem nagyon tetszik, mert legalább 1 hétre előre, pár nap pontossággal tudom, hogy mikor várható a következő vérzés (ha volt ovulációm) és nem csodálkozok, ha később vagy hamarabb jön meg a megszokottnál. :) 27/N

2017. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!