Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció halasztásban...

Menstruáció halasztásban kérnék segítséget (? )

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedést. Azóta rendesen megjött a mensim. Jövő héten csütörtökön viszont megyek egy 4 napos fesztiválra, és pont akkor lesz meg. A maradék gyógyszerrel nem tudom egy kicsit eltolni vagy előrébb hozni valahogy?
2010. máj. 11. 21:14
 1/6 anonim válasza:
a meleg víz kicsit felpörgeti, azt hallottam. A sok C-vitamin pedig tolja...de akkor abból tényleg nagyon sok kell :D
2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz, felír olyat, ami kifejezetten erre való

a házipraktikákkal felsülhetsz, a maradékkal emg ne kísérletezz...

2010. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én szeretnék biztosra menni, csak félek h nagyon összekuszálom a testem ha most beszedek pl. 7 db gyógyszert. Szerintetek? Meg egyáltalán működne?
2010. máj. 11. 21:19
 4/6 A kérdező kommentje:
21:17 mit kell tudni arról a valamiről amit felír a doki? Mennyibe kerül és milyen káros?
2010. máj. 11. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Házipraktika, ami nekem bevált.Pásztortáska tea késlelteti is és vérzéscsökkentő hatású, illetve a B-vitamin komplex, amitől szintén nem lesz olyan erőteljes.A gyógyszeres dolgot viszont dokitól kérdezd, az a biztos.
2010. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. én mondtam, hoyg van ami erre való. unokatesóm utazott 3 hétre külföldre. és a doki kiadta neki, hogy mikor kell szednie és mikor jön meg. nem emlékszem a nveére és az árára.
2010. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!