Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Torok fájás, tarko fájás, fül...

Torok fájás, tarko fájás, fül fájás, láz?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom 2 napja és ez átsugároz az állkapcsomba,a tarkomba és a fülembe.kb az egész fejem fáj. Tegnap lázas is voltam egész nap,mamár csak hőemelkedésem volt. Ezen kívül fújom az orromat is és a fülem sokszor bedugul.Voltam orvosnál,de nem nagyon mondott valamit. Sajnos eléggê hipcohonder vagyok és most is beképzeltem magamnak elég komoly betegségeket (agydaganat,leukémia)

Anyukám nyugtat engem,hogy ez csak influenza.

14/l



2017. márc. 25. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Vérnyomásod milyen, valamint mandulád van-e?

2017. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja és az arcod nem fáj? (az orrod környékén)
2017. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van mandulám. Az orrom körül nem fáj,de azon kívül az egész fejem. Voltunk vérvételen hétfőn,de mjd csak jövőhéten hétfőn megyünk az eredményekért. De ha lenne valami akkor már felhívott volna minket a háziorvos,nem?:(
2017. márc. 25. 21:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyen dologgal nem fog felhívni, személyesen szoktak közölni mindenkeppen az eredményt. Latasod rendben van? Szemuveget hordasz?
2017. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A lenyeg, leukémia nem alakul ki ilyen hamar. :) es nem jar lazzal. Olvass utana a tüneteinek. Ha barmit találsz a tünetek között ami neked van, nem kell aggódni, a fejfájást rengeteg dolog okozhatja. Vérnyomás, betegség, megfázás, INFLUENZA, szem rosszabbodasa. Mennyire faj a fejed? Szokasos modon? Gyógyszer hatására elmúlik?
2017. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4/5


Nem vagyok szemüveges és az egyik szememmel kicsit komályosan látok olykor-olykor,de ez már régebben is volt.

2017. márc. 25. 22:04
 7/16 A kérdező kommentje:

#5/6


Gyógyszer hatására elmúlik mindig. Csak a torokfájás nem:((

2017. márc. 25. 22:05
 8/16 A kérdező kommentje:
És,ha kifújom az orromat,akkor enykén vérzik. Inkább ilyen kis barnás voltok vannak a zsepin.
2017. márc. 26. 08:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mára nekem is rohadtul fáj a torkom, és néha rámegy a fájdalom a fülemre, szóval valami vackot elkaphattál mert én is marhára taknyos vagyok. Ne aggódj, menj el dokihoz ha fáj a torkod főleg...nekem is fáj de holnap első munkanap az új melóhelyemen. Pont rosszkor jött, ráadásul még klíma is van bennt mert állandóan 21 fok kell nyáron és télen is ._.
2017. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az orrom nekem is szokott vérezni ha beteg vagyok, vagy ha sokat fújom az orromat. ^^ Ne aggódj minden rendben van veled! Szimplán elkaphattál valamit és egy ideje lappangott benned, azért fájhatott a fejed.
2017. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!