Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációt befolyásolhatja...

A menstruációt befolyásolhatja a láz/hőemelkedés? Késhet miatta vagy lehet kevésbé intenzív? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma lettem beteg, fáj a torkom, köhögök, egész nap lázam vagy legalább hőemelkedésem volt. Ma kellene megjönnie, és el is kezdődött, de nagyon gyenge, alig vérzek, pedig általában az első a legintenzívebb nap. A hasam már görcsöl egy ideje, mintha minden rendesen menne.

Ha jobban leszek, visszaáll a szokásos rendszer? Ugye nem fog emiatt tovább fartani, mint szokott? (általában 4 nap) Fontos lenne, mert egy hosszú utazás áll előttem a hét közepén.



2017. márc. 25. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen, sokkal kevesebb volt, amikor beteg voltam. Ugyanannyi ideig tartott, mint máskor. Pihenj sokat.
2017. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a pihenés sajnos csak holnapig tart, de megpróbálok rendbejönni.:)
2017. márc. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!