Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint egy hete késik a...

Több mint egy hete késik a menstruációm, de a tesztek negatívak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig pontos a menstruációm, 4 hete lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk, most nem akar megjönni. Érzem az alhasi görcsöket de más tünetet nem. Már csináltam 3 tesztet és mind negatív lett. Olvastam hogy a fogyókúra és a stressz is közrejátszhat. Már egy hónapja fogyózok és teljesen egészségesen élek emelett a stresszből is kaptam rendesen. Valaki járt már így? Végül mi lett? Nem szeretnék még babát semmiképp.


19/L



2017. márc. 26. 13:23
 1/6 anonim válasza:
75%
menj dokihoz, megmondja :)
2017. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem védekeztetek akkor gondolom babát akartok,nem?
2017. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát esetleg valami komoly orvosi könyvben kéne utána olvasni..
2017. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem védekeztél ,mit sír a szád?? Meg is érdemled ,hogy terhes légy..
2017. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha több mint egy hete késik, és 3 teszt is negatív, nagyon kicsi az esélye a terhességnek. Várj még egy hetet, és menj dokihoz, ha nem jön meg. Nekem is volt már olyan, hogy 2 hetet késett. Ez lehet valamilyen hormonális dolog is. Persze még egy teszt nem árt, mielőtt a dokihoz elmész.
2017. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megjött szóval nincs baj. Jó látni hogy milyen jóindulatú emberek vannak :):):):)

Aki segíteni próbált annak pedig köszönöm!

2017. márc. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!