Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fajdalmam van, enyhe,...

Alhasi fajdalmam van, enyhe, olyan, mint mikor menstruacios gorcs, ilyen siman elviselheto. Mitol?

Figyelt kérdés

1-2 hete. Nem hanyok, nincs hasmenes, nincs semmifele jel arra, hogy barmilyen bajom lenne. Mondjuk erosebb a folyasom mostanaban. De azt gondoltam, hogy az edzes miatt faj. Vagy sok tojast eszek, attol lehet? De igy tenyleg sokat, ma pl

5ot ettem. Tudom, hogy ultrahang meg minden, de az ha most bejelentkezek, egy honap. legyszi,mi lehet?


2017. márc. 27. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima telefon a nőgyógyásznak is megteszi, esetleg ő javasolhat további kivizsgálást.


Tojásnak semmi köze, 5 tojás meg nem sok. Régen volt divat károgni a tojás miatt, semmi alapja nincs.

2017. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja en semmit nem hallottam a tojasrol, csak vegiggondoltam, hogy mit ettem mostanaban, amitol esetleg a beleim fajhatnak, es kb csak tojast szoktam enni, de minden nap eszek. Amugy lehet csak a beleim fajnak... csak akkor nem tudom, melyik kajatol. Hat lehet, bejelentkezek a nogyogyaszhoz, de.... azt ugy utalom, kb mar mikor fel kell oda ulni, elajulok. Meg egy honap mulva fogok kapni idopontot , ha nem ketto :( egyszer volt ilyen gimiben, akkor kivizsgatlak, es semmi bajom nem volt.
2017. márc. 28. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm, ha viszont tényleg minden nap eszel tojást, nem lehet csak bélgáz? Próbáld meg egy-két napig nélküle?
2017. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amuvy ezt akartam mondani... mert aztan.... enyhebb lett a fadalom... es azert kerdezem, hogy a tojas okozhat ilyesmit? Pont ezert irtam ide ki, hogy szerintem ez nem nogyogyaszati, de akkor micsoda.. de sztem is az lehet.. koszi
2017. márc. 28. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik felfújnak nagyon, én mostanában azt vettem észre ha rizset eszek kivagyok tőle.


Lehet marhaság, de azt olvastam, hogy nőknél menzesz alatt azért gyakori a hasmenés, mert az agyad küldi a jeleket, hogy "görcsöjjé'" a méhedbe, de hogy elvileg annyira közel van a két tájék, hogy néha a jel elvész és a beleidet görcsölteti :D

Szóval lehet fordítva is működik. Már ha egyáltalán ennek van alapja.

2017. márc. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso lehet, nekem is az van mikor megjon, azt nem is tudtam. Igen, mostanaban gyakrnak erzem ezt az alshasi fajdalmat, de valahogy mindig kiderul, hogy a kajatol.. egyszeruen en sem tudm mar, mit egyek. Valamikor siman a kenyertol, tesztatol... toldsegekrol ne is beszeljunk. Ezt a nyomorult tojast ettem, de ettol is. Most meg tejeskavet iszom hat hagyjuk... koszi mindenkinek!!
2017. márc. 28. 11:57
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy terhes vagy! Nekem is enyhe görcsök voltak a terhesség elején. Voltál dokinál?
2017. ápr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!