Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Van barátom akivel szeretjük egymást de még nem fekszünk le egymással mert még úgy érezzük ehhez fiatalok vagyunk de előfordult már többször is hogy az ölébe ültem és úgy mozgolodtunk RUHÁSON. Ő elélvezett. Késik a menszeszem. Félek. Esetleg terhes lehetek annak ellenére attól, hogy egy pici sperma ráment a nadrágomra az ő alsónemüjéről?

2017. márc. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció rengeteg dolog miatt késhet, elég hozzá egy kis stressz, gyógyszerszedés vagy hormonális változás is. A terhesség miatt nem kell aggódnod, nem tudsz így teherbe esni.
2017. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ti még egy darabig ne is éljetek nemi életet...

Előbb tanulmányozd a biológia tankönyvet, aztán kezdd el dolgokat.

Mégis hogy a fenébe jutna már ruhán keresztül a hüvelyedbe sperma? Ugyanis ahhoz, hogy valaki terhes legyen, ahhoz a hüvelyébe kell, hogy sperma jusson. És elárulok egy titkot, bár ügyesek a "fickók", de azért ennyire nem...

2017. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor a menstruációm miért késik? Jelek sincsenek, hogy esetleg megjönne. Hasam se fáj. 3 nappal ez elott picit fájt, de már nem.
2017. márc. 28. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármitől késhet. Hormonális ok, fertőzés-gyulladás, stressz, stb. Sőt, van, hogy mindenfajta különösebb ok nélkül akár ki is marad egy hónapban.
2017. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!