Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám magam gyógyítani...

Hogyan tudnám magam gyógyítani, amíg nem kerül sor a pszichoterápiára, azonkívül, hogy a hozzáállásomat és a viselkedésemet megváltoztatnám?

Figyelt kérdés
Volt már egy idegösszeroppanásom 17 évesen. Azóta 2.5 eltelt, úgy érzem közeleg a 2. idegösszeomlásom, vagy már benne is vagyok, ki tudja. Pszichiáterhez járok, iskolapszichológushoz még nehezebben fogok eljutni, 2 hetente van elmélet és gyakorlat. Zárt osztályra nem szeretnék bekerülni, voltam már pszichiátrián(gyermek és ifjúságin, ahova 18 éves korig lehet bekerülni). Most gyógyszermegvonásnál vagyok, azért tettem fel ezt a kérdést, amíg még nem késő helyrehozni a jelenlegi helyzetemet, és a jövőmet, addig ez nagyon fontos lenne nekem. Jobban mondva sürgős már.
2017. márc. 31. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
2.5 év*
2017. márc. 31. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el Eleanor H. Porter Az élet játékát. (Tudom hozzáállás változtatást mondtad, hogy ne írjuk. ) Ez egy aranyos kis könyv , ami ha olvasod már jobb kedvre derít, egy kislányról szól akinek meghaltak a szülei és a nagynénjéhez kerül aki, nem szereti. A kislány kitalált egy játékot az apjával, az a lényege , hogy minden rosszban találni kell valami jót. pl: jól beegtem mindenki előtt, de ezt is tuleltem vagy rossz hogy esik az eső, de a viragoknak jót tesz. Ahogy olvasod a könyvet akaratlanul is ilyeneket fogsz gondolni. Egyébként en meg szorongó vagyok és depressziós kb 4 éve. Én mikor elolvastam, aznap még sirogorcseim voltak, iszonyatosan szarul éreztem magam, másnap nevetve , mosolyogva mentem suliba (mindennel jobban utalok suliba járni), már annak is örültem , hogy süt a nap.
2017. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Meg lehet rendelni online webshopokban?
2017. ápr. 1. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Le is lehet tölteni
2017. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!