Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a sporttól...

Normális, hogy a sporttól kitolódik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Atletizálok. Ha nem, vagy csak elvétve járok el edzésre (max heti 1-2), szinte napra pontosan megjön. Viszont ha heti 4-5-ször elmegyek, akkor néha heteket kicsúszik és nem tudok vele számolni. Problémám és fájdalmam nincs, csak érdekel, hogy más is tapasztalt e ilyet.

2017. ápr. 2. 14:41
 1/2 cukormaci válasza:
100%
Ez teljesen normális nyugodj meg én meg kézilabdázom NB1-ben és eleinte nekem is voltak ilyen gondjaim de ez egy idő után be fog álni és fel tudsz rá készülni. Csak akkor vagy járj heti 1-2 vagy 4-5 mert ha felváltva egyik héten így másikon úgy akkor nem tud beálni rendesen! Remélem segítettem!
2017. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, ez normális. Nyáron nekem (edzőtábor, napi több edzés stb.) „fizikai túlterheltség" miatt hónapok is kimaradnak.
2017. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!