Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nagyon sok a...

Mit tegyek, ha nagyon sok a menstruációm? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szisztok! 12 éves vagyok és ez a 3. alkalom. Először is sok volt,másodszor kevés,most pedig borzasztó sok. Nappal is éjszakai betét van benn,de ez is 1 óra alatt telemegy. Mikor reggel felkeltem (van ilyenkor alattam egy plusz lepedő ) a lepedőm is ,a pizsamám is full véres volt mindenhol a betéten nem is volt olyan hely,ahol ne lett volna az. Egyébként ez a legnagyobb méretű betét,szóval nem az l a baj,hogy kicsi. A hasam is fáj ,a derekam is.. :( MItől lehet?

2017. márc. 31. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni nőgyógyászhoz és endokrinológushoz. Semmilyen életkorban nem normális a vérzészavar.
2017. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Használj tampont.
2017. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Aha. Csak a tampon nem megoldás esetleges hormonális problémákra, ahogy nekem sem volt az. Hülye válasz.
2017. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Kettes, miért, tamponnal nem ázik át? Ne röhögtess már!


Kérdezö, nögyogyász!

2017. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha jó méretűt használ, nem ázik át. Szerintem ez normális.
2017. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

"Nappal is éjszakai betét van benn,de ez is 1 óra alatt telemegy" - szerinted, te nagyokos, ezek alapján egy jó méretű tampon meddig bírná, 15 percig?


Meg kell nézetni, kérdező, nekem is csak vérzészavarral kezdődött a dolog, de más állt a háttérben.

2017. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tampont nem szeretnék használni ,de akkor beszélek anyával
2017. ápr. 1. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!