Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint késik a manszruációm,...

Megint késik a manszruációm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy előző hónapban (március) kèsett a menstruációm, illetve a februári kimaradt. Január 22.èn jött meg, ezután március 31.èn. Tèlen volt a vizsgaidőszak, ès az utolsó vizsga elött nagyon izgultam, ezèrt ezt a kimaradást a stressznek tudtam be,bár akkor is elèggè meg voltam rèmülve, hogy kèsik de megjött ès megnyugodtam, az ideje,szine,állaga ugyanolyan volt mint máskor. Elvileg 31.èn kellett volna megjönnie ebben a hónapban. Az előjelei (feszülő mell, pattanások) megvan, nèha a hasamban is èrzem "mintha meg akarna jönni" de mèg semmi...

Az együttlètek során a barátommal sose volt baj a gumival, azt ellenőrzi mindig, de igaz, hogy egy párszor nèhány percig caináltuk gumi nèlkül, ezèrt vagyok megrèmülve most, tudom hogy kicsi arra az esèly, hogy igy teherbe lehet esni de akkor is fèlek. Ès nagyon bánom ezt utólag. (Szeretnènk babát de csak majd, most 20 èves vagyok.)


Az lenne a kèrdèsem, hogy a vizsgaidőszak bekavarhatott annyira hogy kèt hónapban is csúszás van? Vagy van valami más oka, lehet ilyen? Akivel volt már ilyen az kèrem hogy írjon! Vagy lehetsèges hogy átállt a ciklus több napra?

Igen, tudom hogy ha szexel az emrer, akkor tehetbe eshet, van esèly rá ha gumi nèlkül csináljuk ès nem is fogom többet pár percet se, de kiváncsi vagyok a vèlemènyetekre. Előre is köszönöm a válaszokat!!



2017. ápr. 2. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2017. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tesztelj, ha terhes vagy, már tuti kimutatja

persze kevés erre az esély, de te is tudod, hogy nem lehetetlen.

Mindenesetre már tinimami nem leszel, én is 20 évesen szültem ;)

2017. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!