Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezelt PCOS-sel miért borult...

Kezelt PCOS-sel miért borult fel megint a ciklusom?

Figyelt kérdés
Nyáron volt missed ab műtétem, azután 3* szépen, rendszeresen megjött, ahogyan a baba előtt is 2 évig. Most viszont már második hónapja megnyúlt a ciklusom, előző hónapban 37 napra jött meg, most 36. nap van, teszt negatív. Két hét múlva megyek vissza a dokihoz, de megijedtem, hogy mitől lehet ez?
2017. febr. 15. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból 36 napos a ciklusom a dokim szerint ez még a normális kategória. Előtte hány napra jött meg?
2017. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30, maximum 33. A műtét után először 35 napra, aztán kétszer 30 napra.
2017. febr. 15. 09:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a műtéthez viszonyítva 35. napon jött meg először.
2017. febr. 15. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes ciklust befolyásol minden, az időjárástól a stresszig minden, pcos-nél főleg befolyásoló hatású, ugyanis a stressz is zavarja az IR-t. Valamint lehetnek hormonális változások is.

1 hét difi nem gond, van akinek PCOS mellett sosem lesz rendszeres pl, akkor gond ha ez a szám 40-50körüli illetve ha ismét elkezd évi pár alkalomra kitolódni a vérzés.

2017. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
No, igen, csak olyan szépen beállt a baba előtt 2 évig, és most aggódom-aggódtam, hogy esetleg ez a fogantatásba is bekavarhat. Egyébként 36 napra jött most meg.
2017. febr. 16. 19:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld. :)
2017. febr. 16. 19:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy jó kis petefészekcsavarodás okozta a dolgot, úgyhogy pár napja meg is szabadítottak tőle. :(
2017. márc. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!