Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha szőrösödik a...

Az normális ha szőrösödik a nemiszervem ilyen korán? 12/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

12 éves vagy??

2010. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lánynál ez egyáltalán nem korán,nekem 11 évesen mensim volt és 10 évesen szőrőm,és 8 évesen már nőtt a cicim,és nem én voltam egyetlen az osztályban.

A válasz normális,de ez nem korai

A fiúknál szokott ez a folyamat beindulni 12-16 éves korig,a fejlettségtől függően.Nálunk csajoknál meg akár 9 évesen is lehet már fanszőr.

2010. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy természetes! Ne ijedj meg tőle, ez velejár a fejlődéseddel, a hormonok változásával. Anyukáddal nem tudsz ilyesmiről beszélni? Várható az első menzeszed is, hacsak már nem volt meg, de ezt nem írtad. Erősödnek a külső nemi jellegek, mint ahogy a melled is elkezd kifejlődni, a derekad keskenyedni, a csípőd gömbölyödni. Minden kislányból igy lesz idővel nő. 12 évesen időben vagy, nem korai, ideális.
2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs korán tizenkét évesen! És normális dolog. Annyi idősen már nekem is volt a nemiszervemen, de a hónaljamon meg egy szál sem.
2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze ez tényleg normális dolog,de nem korai,nálunk is a suliban a 12 éves csajoknaktöbb mint a felénél már menstuációjuk volt,szőr meg már pár évvel korábban és kistopokat hordtunk mert fennt is növekedett már.

15/S

2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már 10 évesen középen szőr,meg mell kezdemény és 11 évesen már hónaj és rá egy évre mensi is,

Nem korai,sőt kicsit késői,de ha kisnövésű vagy akkor ez normális is,mert nálunk 11 évesen pl az összes csaj 155-160 cm körül mozgott már,szóval elég magassak is voltunk,és a kisebbek között volt csak olyan aki nem fejlődőtt még.

2010. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem korai,szerintem is legalább 1 évvel le vagy maradva,de nomális.

Milyen magas vagy?mensi van már?

-Gondolom még nincs,mert általában az is a nemijellegek megjelenése után szokott lenni.

De tényleg olyan is van nem csak fiúknál,hanem lányoknál is hogy a szőr,a mell és a mensi csak 14-15 éves kor után jelenik meg.Mindig azt mondják mind 2 nem esetében hogy ezeknek a fejlődéseknek 16 éves kora meg kell jeleniük.Szóval mindenki más ütemben fejlődik,aki később rájuk mondják,hogy későn érők.

2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Normális de nem korai,cici is nő már?

Egyébként minden téren van még időd,de azért jobb ha már most bebiztosítod magad betéttel,mármint a isitáskádba jobb ha mindig van,sose lehet tudni,nekem 12 éves korom előtt jött meg pár hónappal.

2010. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális! Sőt én ismertem egy olyan lányt, akinek, már 8 éves korában kezdett szőrösödni a puncija. Így teljesen természetes, ha 12 évesen már a Te puncid is szőrösödik.
2010. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális,de nem korai nálunk is 9-10,5 éves kora csak 3 csaj kivételével mindenkinek volt,szóval tök természetes,normális dolog.
2010. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!