Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hogy oldjátok meg...

Lányok! Ti hogy oldjátok meg a szabadban a pisilést?

Figyelt kérdés

Nem féltek,hogy meglát valaki esetleg lepisilitek a lábatokat?

Nem feszengtek attól,hogy guggolva pisiljetek?

Kort is írjatok légyszi!



2017. ápr. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nehezen...

Legjobb esetben keresünk, és találunk egy kellemes kis bokrot, ahol jól el lehet bújni, és guggolva pisilünk (ez utóbbitól én nem feszengek.)

Helyet sokszor elég nehéz találni...

2017. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szabadban pisilni. Mielőtt elindulok elmegyek wc-re. Ha kirándulni megy az ember, akkor is lehet találni wc-t csak keresni kell egy kicsit.
2017. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Jó messzi a lábak, jól összefogni a nadrágom, hogy ne legyen útban. Pzs legyen nálam. Kb ennyi.


Ja és ne legyen magas fű alattad. Egyszer sötétben voltam ilyen szituban és leguggoltam, megszúrt egy száraz fűszál kényes területen, kb katapultáltam ijedtemben.

2017. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Nálam mindig van egy kis segédeszköz (Intim Kála pisilőtölcsér a neve) Ezzel könnyen meg lehet oldani lányként is a szabadban pisilést. Nem kell beleguggolni a fűbe,nem pisiled le a bokád (ami nálam sajnos gyakran előfordult)
2017. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!