Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogy oldjátok meg,...

Lányok! Hogy oldjátok meg, sok vastag ruhában a pisilést télen a szabadban, mondjuk egy síelés közben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szabadban nem pisilek. Lecsúszok a legközelebbi hüttéhez és ennyi.
2015. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Mondjuk én még sosem síeltem, de nyilvános helyen, főleg télen ez mindenhogy kényelmetlen. De azért az ember valahogy ki tudja magát hámozni a ruháiból, csak miközben azon igyekszik, hogy a nyolcvan réteg ruhát letolja/felhúzza, és lehetőleg eltalálja a vécét, és ne a lábán csurogjon végig a pisi, azalatt a feje búbjától a lábujja hegyéig leizzad. Én legalább is így vagyok vele.
2015. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy szabadban, bocs, ezt átugrottam. Na az ilyesmit igyekszem kerülni, de igazából ez még nagyobb bénázás, mint egy nyilvános vécében. Mondjuk ez is megoldható, csak rohadt kényelmetlen, inkább kibírom, amíg vécéhez nem érek, kint csak akkor pisilnék, ha nagyon nagyon nem lenne más választásom.
2015. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, meg lehet oldani. Mondjuk azért is szar mert közben fázik az ember segge.
2015. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Csak annyit mondanék, olvass Moldovát!


Moldova György: Lefelé a lejtőn.


[link]

2015. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután egyszer síelés közben már sikerült eláztatnom magam, oda pelenkát hordok. Lehet, hogy hülyén hangzik, de jóval kényelmesebb, mint mindig levetkőzni, kockáztatni a megfázást, hasonlókat.
2015. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!