Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menzeszem?

Miért késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már 4 éve menstrualok. Viszonylag gyorsan beallt a menzeszem. Az elején kb 20 naponta, majd 26-28 naponta jött meg. 1 éve vagyok vegetáriánus, amikor elkezdtem ezt az étrendet, a ciklusom visszaallt rövidebb, 20-22 naposra. Már egy éve kb 22 nap a ciklusom, viszont most elmaradt. Már 29 napnál tartok. Tudom, hogy ez még a természetes időközben van, de kicsit aggódom, mi a baj. Amúgy a marciusom nagyon fárasztó volt, nagyon sokat sírtam, lelkileg rettentően elfaradtam és aludni is kb 6 órákat szoktam, még hétvégén is, tehát eléggé le vagyok terhelve. Lehet ez az oka a kesesnek? Mikor kezdjek el aggódni?

2017. ápr. 3. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Simán kimarad, terhes vagy, stresszes vagy, hormonzavar, vagy rosszul táplálkozol és a vitaminhiányos állapotban a tested kikapcsolja a nem létszükségletű funkciókat.
2017. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!