Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja nem jött meg...

Egy hónapja nem jött meg menzeszem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most fordult elő először, tehát nem értem mi lehet a gond. Viszont a hasaljam időnként eléggé görcsöl. Ez annak a jele, hogy meg akar jönni, vagy valami más?

2017. ápr. 4. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szűz vagy még?
2017. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17, igen.
2017. ápr. 5. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem állt be rendszeresre. Ez még akár normális is lehet. Én 22-23 éves voltam mire beállt a szabályos 28 napos ciklusra (de van akinek sose áll be).

Nem fogytál esetleg, vagy nem vagy vékonyabb picit, mint az ideális? Visszagondolva nekem lehet, hogy ez volt az oka, hogy 1-2 heteket simán késett régebben. Én 170 cm és 52 kg voltam sokáig. Aztán 56-57 kilós lettem és máris szabályos lett.(de lehet véletlen egybeesés is, nem tudom...) Lehet, hogy neked is csak egy picit magadra kéne szedni és már jó lenne a ciklusod is.

2017. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Terhesség, alultápláltság, hormonzavar.
2017. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as te nagy marhaságot írtál ezzel: "Én 22-23 éves voltam mire beállt a szabályos 28 napos ciklusra (de van akinek sose áll be)."

21 és 35 nap között szabályos a ciklus. Szóval nem 28 napra kell állandóan megjönnie..

Kérdező: ha most fordult elő először akkor ne aggódj, lehet stressz miatt vagy olyan gyógyzser miatt is. Időjárásra ha érzékeny vagy, táplálkozás.

Akkor agódj majd ha jövő hónapban se jön meg.

2017. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Gyógyszer*

Aggódj*

2017. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Terhesség az eleve lehetetlen, mert még szűz vagyok.

Nem fogytam, pont, hogy felszedtem pár kilót az elmúlt 5 hónapban. (Nem olyan sokat.)

És igen, most fordult elő először.

2017. ápr. 5. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem írtam hülyeséget, bár lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam. Tehát: nekem akkorra állt be szabályosra. tehát ugyanolyan hosszúra (előtte össze-viszza valamennyit, de jellemzően késett. tehát nem mindig 35 napra jött). ez pedig pont 28 napos is lett. tudom, hogy nem csak azt tekintjük szabályosnak. de nekem szabályos és 28 napos lett. bocsi, ha félreérthető volt.
2017. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
( megjegyzem, hogy a 21 nap viszont gyanúsan kevésnek hangzik. akkor már necces, hogy van-e egyáltalán peteérés)
2017. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!