Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holmeel S cseppről valakinek...

Holmeel S cseppről valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Menstruáció zavar és kiesés miatt javasolta egy nőgyógyász, de én eléggé szkeptikus vagyok homeopátiás szerekkel kapcsolatban. Valakinek vannak a Holmeel S csepekkel tapasztalata?

2017. ápr. 5. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

"Eléggé szkeptikus vagyok homeopátiás szerekkel kapcsolatban."


Jól is teszed. Ne adjál ki pénzt a "semmiért". Én csak annyit mondok, hogy a világon nincs nagyobb üzlet annál, mint a "semmit" eladni jópénzért. 0%-os befektetés, 100%-os profit. Erről szól a homeopátia dióhéjban.


A homeopátia tulajdonképp a tudattalan öngyógyítás egy formája, amit placebó hatásnak is hívnak. Sajnos elég sok pénzembe került, mire rájöttem erre. Azok a dolgok amiket a homeopátiás szerekről állítanak (pl. a víz "megjegyzi" a molekula képét) tudománytalanok és nevetségesek (egy kacsa májából az egész világnak elegendő homeopátiás szer nyerhető ki). Ilyen a mesébe sincs. Vegyél inkább multivitamin cseppeket (abba legalább van is valami), majd minden használatkor ismételgesd magadban, hogy "ez segít a problémádon".

De ha rám hallgatsz, utánanézel az interneten, hogy mi a pontos segítség a te problémádra. Esetleg megkérdezel egy-két szakembert. (Viszont kerüld a homeopátiás kuruzslókat!)

2017. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!