Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na ezzel mit tegyek? Hólyaghurut?

Na ezzel mit tegyek? Hólyaghurut?

Figyelt kérdés
Tegnap lefekudtem a parommal mara veres lett a vizeletem,budos,eg szur...annyira faj a pisiles hogy sirok kozben es nem birok megmaradni. Folyamatosan mintha kegyetlenul pisilnem kene aztan alig jon de ha jon akkor eszmeletlen fajdalommal. Mult honapban is szex utan ez volt,voltam nogyogyasznal aki nem talalt semmit, raadasul el is mult. Es most ujra elojott. Hetfon elmegyek haziorvoshoz,de addig megorulok,pisilni el se merek menni. Mit tegyek????
2017. ápr. 8. 20:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kamilla tea,fájdalomcsillapító... Mást nem tudok javasolni. :/
2017. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tőzegáfony bármilyen formában
2017. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire elviselhetetlen akkor próbáld megy az ügyeletet. Nem leszel a kedvencuk de hatha tudnak adni gyogyszert ra, mert pisilni kell! :)
2017. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapító cataflam jó?
2017. ápr. 8. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító minek? Ne beszéljetek már hülyeségeket...
2017. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
antibiotikum kell erre, le legyetek hülyék. igyál sokat, pisilj sokat, tőzegáfonya is jó lehet, meg a kamillás ülőfürdő fertőtlenítésre. de antibiotikum mindenképpen kelleni fog.
2017. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy ezt el tudod kerülni, ha szex után mindig rögtön elmész pisilni velem is ez volt, hogy állandóan felfáztam (annak a rosszabb változata a hólyaghurut), és a nődoki mondta.
2017. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezért kell gumizni,lehet a pasid össze-vissza csal,te meg mindent összeszedsz tőle...
2017. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem csal meg. Ha megcsalna,elmondana,ismerem.
2017. ápr. 8. 21:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!