Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na ezzel mit tegyek? Hólyaghurut?

Na ezzel mit tegyek? Hólyaghurut?

Figyelt kérdés
Tegnap lefekudtem a parommal mara veres lett a vizeletem,budos,eg szur...annyira faj a pisiles hogy sirok kozben es nem birok megmaradni. Folyamatosan mintha kegyetlenul pisilnem kene aztan alig jon de ha jon akkor eszmeletlen fajdalommal. Mult honapban is szex utan ez volt,voltam nogyogyasznal aki nem talalt semmit, raadasul el is mult. Es most ujra elojott. Hetfon elmegyek haziorvoshoz,de addig megorulok,pisilni el se merek menni. Mit tegyek????
2017. ápr. 8. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%

Aha, elmondaná,mint a többi pasi....

Ne legyél már naiv..

Akkor honnan kaptad el ezt a sok sz@rt?!

2017. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szex után gyakori a hólyaghurut, ha már véres a pisid, akkor eléggé árulkodó jele annak hogy erről van szó. Ez bakteriális fertőzés, tudtommal nem fertőző szóval biztos nem a párodtól kaptad el. Főleg mert akkor ő is hasonló tünetekkel rendelkezne, amiről valószínűleg tudnál, ha így lenne. Megelőzhető akkor ha az együttlét után rögtön el mész pisilni, bár nekem sajnos így is megesett már hogy annak ellenére, hogy elmentem megtörtént a baj. Házipatika dolgok lehet kismértékben használnak, de antibiotikumot kell rá szedni, minél hamarabb orvoshoz menni. Ha már szeded a gyógyszert 1-2 nap elteltével mar erezni fogod a javulást. Addig gyógytea esetleg, ha kibírhatatlan valami gyengébb fajdalom csillapító, akarmennyire faj fontos ilyenkor sokat inni hogy tudjal pisilni! Kitartást, de mindnekeppen orvoshoz vele!:-)
2017. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!