Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy fáj a mellem, pedig még csak egy jó hét múlva kell megjönnie a mensimnek?

Figyelt kérdés

1-2 nappal előtte szokott csak fájni, most főképp a mellbimbóm környékén fogásra/nyomásra érzékeny...nagyon szeretnénk már pici babát, azért figyelek minden apró jelre...hogy hátha?!

Kinél hogy volt..segítsetek! Köszönöm.



2017. ápr. 9. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A pozitiv terhessegi teszt a legbiztosabb jel. A tobbi csak remenykedes.
2017. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent a mellérzékenység. Az is lehet, hogy most előbb fog megjönni.

De akár be is beszélheted magadnak, sajnos akik annyira-nagyon babát akarnak, sokszor beképzelnek tüneteket.

2017. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egész mellem nagyon érzékeny volt és megduzzadt, ez volt az első tünetem. Aztán felfázásos tüneteim is lettek alhasi fájdalommal. (Még ekkor se gondoltam hogy ez terhességi tünet, mert nekem már 1 héttel menses előtt mindig érzékeny volt a mellem és sajnos viszonylag gyakori volt a felfázás is, amitől meg késett a mensesem.) A menses késésének 5. napján teszteltem és az már pozitív lett.
2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!