Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensimnek 15 kelett volna...

A mensimnek 15 kelett volna megjönnie ehelyett ma 24 jött meg rózsaszines barnás és kevés. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már teszteltem 21-én és negatív lett.Teszteljek még egyet? Mert lehet rá esély....20-án és 22 ment el bennem a párom.

2014. dec. 24. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az aktus után 10-14 napnak kell eltelnie,hogy a teszt kimutassa.Szóval ha 2 héttel ezelőtt nem volt olyan együttlétetek,amikor nem védekeztetek,akkor nem fog semmit mutatni a teszt.
2014. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de nem valószínű. Melyik hónap 20-21.-én voltatok együtt? Mert ha most decemberben, akkor az biztosan nem mérvadó. Bár ha az előző hónapban, akkor sem volt nagy valószínűséggel peteérésed, ha normális 28-30 napos ciklussal számolok. A menstruáció pedig nem mindig ugyanolyan, ez nem jelent terhességet, ha kicsit más a lefolyása.
2014. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!