Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell mindig pisilnom?

Miért kell mindig pisilnom?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Már majdnem 9 éves küzdök ezzel a meg nem nevezett ''betegséggel''. Naponta 1 óránként kell elmennem pisilni, rosszabb is van ha fél óra-20 percenként kell, de van h kibirom a 2 órát is. Éjjelente kb egyszer szoktam elmenni, de van h áttalszok úgy 8 órát h nem is kell, de viszont van h 3x4x is kimegyek mig fel nem kelek. A napi folyadékbevitelem nem sok, de ha ''biztonságba'' érzem magam, akkor iszok eleget, de ez nem ettől van. Voltam már jópár orvosnál, 2 urológusnál, 2 nőgyógyásznál, veseorvosnál, idegeorvosnál, psichológusnál, de ez mind eredménytelen volt, mert sehol sem mondtak semmit.Sóbevitelem normális, cukorbeteg nem vagyok, kinezológusnál si jártam, de sajnos sikertelenek voltak a kezelések. Most hogy fősulira járok nagyon rossz kibirni a 2, másfeles órákat, van h még a 45 perceseket is alig birom ki. Utazom is, ott is nagyon kellemetlen.Lassan dolgoznom is fog kelleni, ott nem tudom abszolut, hogy hogyan fogom megvalósítani a 1-2 óránkénti pisiléseket. Van olyan aki még hasonló problémákkal küzd, vagy esetleg aki hasonlóból felgyógyult? esetleg tanácsolna valamit..bármit..csak legyen már valami, mert igy ugy érzem h ezzel nem tudok együttélni, nemutazhatok, nem kirándulhatok, tanulásban is gátol :S A párommal is kevés helyre megyek el ez miatt :/ Kérlek segítsetek . .

2017. ápr. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes orvosoknal jartal? Mert azok sokszor magasrol szrnak az egeszre.

Nem tudom merre élsz de nekem a MensMentis pesti hely hozott eredmenyt pedig tobb eve jartam a dokikat en is. Bar nekem mas a problemam, pedig olyan egyszeru dolog, a tobbi orvos azert nem vette eszre mert nem erdekli öket a lelkiismeretes munka sajnos. Tisztelet a kivetelnek.

2017. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak egyszerűen kicsi a hólyagod. Kinek többet, kinek kevesebbet tud tárolni a szervezete.
2017. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj szegény ! Ez szörnyű lehet. Merre élsz? Szegeden ismerek egy nagyon lelkiismeretes orvost , és nem az anyagiak számítanak neki. Kellene egy orvosi kivizsgálás teljeskörű hogy mégis mitől lehet ez. Egy jó klinikán és Szeged az jo
2017. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Talán hülyeség, de lehet, hogy amiatt jön rád, mert rástresszelsz. Kicsit mint az eritrofóbia. Amikor azért pirul el valaki, mert attól fél, hogy el fog pirulni.

Gondolkoztál már azon, hogy valami lelki okra vezethető vissza? Egyébként suli szünetekben 1óra 20 percente én is mindig eljártam pisilni.

Tanácsnak talán még annyit mondhatok, hogy próbáld mindig a lehető legtovább visszatartani. KB mint amikor elkezdesz sportolni. Első héten csak 3 naponta mesz futni és csak 10 perceket, aztán következőn már 3 naponta és 15 perceket. A 3. héten már 3x 20 perc. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy megpróbálhatnád azt, hogy első héten mindig 1 óránkánt mész el wcre. Aztán 2. héten 1 óra 15 percente. 3.héten 1óra 20 percente. És ezt folyamatosan bővíteni. Lehet, hogy hülyeség, de lehet, hogy megérne egy próbát.

2017. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én Szlovákiában élek. Az a helyzet, hogy rengeteg orvosnál jártam, mindenhol vettek, mintákat, és minden negatív lett, nem lett semmilyen diagnózisom felállítva. Ezt a tartom tovább-t sokszor csináltam, és mindig azerint jártam pisilni, hogy pl: otthon kibitam 2 órát akkor máshol is ki fogok..de ez sajanos már nem megy, mert van h otthon is fél óránként vagy csak 2 óránként járok, érdekes eset.Idegi uton is voltam kivizsgálva, de gondolkoztam hogy elmegyek még pszichiáterhez..És ha kicsi a hólyagom az ellen meg tudok egyáltalán valamit tenni? :/
2017. ápr. 10. 01:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a hólyagal van a gond. Probáld mindig addig vissza tartani amig csak lehet, még ha kicsit kényelmetlen is. Mert ha most még nem erősödik meg a holyagod öregként majd elég elenyös sem lehet. Vagy gondolhatsz majd a munkahelyre.

De meg lehet hogy a stresszes állapot miatt van ez. Erre bizonyiték is lehet hogy képes vagy áttaludni az éjszakát.

2017. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak a reggeli vizeleted nézték,akkor jó lenne megnézetni a délutánit.Úgy,h előtte pár órát nem mész el pisilni.Ha lehet próbálj meg többet inni.Idővel jobb lehet tőle.
2017. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!