Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp után rosszabb mint...

Hüvelykúp után rosszabb mint volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Enyhe bakterialis fertozest allapitott meg a nogyogyasz.

Vagilact kupot irt fel, ket naponta kell hasznalni.


Amiota hasznalom( eddig 4kupot tettem fel( azota rosszabb mint volt.

Eddig is volt egy erezheto illatom ott lent, de amiota hasznalom akkor is erzem ha ruhaban vagyok es nagyon budos es eros.

Azon kivul pedig folyik belolem egesz nap es raszarad a nunimra.

Pedig minimum 8-10 orat ugy fekszem, hogy bennem van.

Raadasul most fog megjonni es akkor meg is kell szakitanom a kurat.


2017. ápr. 9. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Es mar a folyasom is tobb, bar lehet az reszben a tavozo kup.
2017. ápr. 9. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Még be se fejezted a kezelést, szóval ne aggódj. Mire vége lesz, nem lesz probléma. Nekem se volt. Az meg teljesen normális, hogy kifolyik, tegyél be egy tisztasági betétet.
2017. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
Lehet, hogy fekvés után jót tenne zuhany. Kicsit kimosogatnád. Én azt csináltam pl, mert nekem is kifolyt és a végére így is rendbejött, habár meg kellett ismételnem, mert pár hónappal később kiújult. Este meg betét. Amúgy mellé szedsz antibiotikumot? Probiotikumot vagy eszel joghurtot?
2017. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TILOS kimosni a hüvelyt. Megszűnik a természetes védőréteg, és csak még fogékonyabb leszel a fertőzésekre!
2017. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!