Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Felfázás?

Ez mi lehet? Felfázás?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy kb.1 hete nagyon gyakran van vizelési ingerem. Az iskolában minden szünetben ki kell mennem wc-re, és állandóan érzem hogy tele van a hólyagom. Szinte semmit nem iszom, csak reggel pár korty vizet. Mindent úgy csinálok ahogy eddig, nem értem mért van ez. Talán felfázás? Ha az mit lehet vele csinálni?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2017. ápr. 9. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vizeletvizsgálat, utána ha kell antibiotikum.
2017. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is igyál sokat.

Most már orvos. De amúgy mar az első nap kell ilyenkor venni Urzinol tablettát (medveszőlő), enyhe hólyaghurut tüneteket tud kezelni. Nem kell folyamat antibiotikumot szedni ha segít a gyógynövény is. De ha nem múlik orvos.

Neked most már orvos, nehogy pár nap múlva véreset pisilj.

Hidd el, az durva.

Pont most voltam én is felfázva, éreztem h pisilnem kell, 1 órával később kínok kőzött ültem az ügyeleten 3 keresztes eredménnyel :S

2017. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt még olvasod, reggel az első pisilést mentsd el valami flakomba, az adja a legpontosabb eredményt.
2017. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha keveset iszol, azzal csak súlyosbítod a helyzetet, így húgyúti fertőzés is lehet belőle. Igyál többet, hogy kimosódjanak a kórokozók.
2017. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Mindenkinek menta zöld kéz.Igyekszem minél előbb orvoshoz menni.
2017. ápr. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!