Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat gondot ha nem raktam...

Okozhat gondot ha nem raktam túl melyre a tampont?

Figyelt kérdés
Ez az első használatom . Nem nyom és nem zavar . De nem tudom , hogy elég melyen van -e

2017. ápr. 12. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed akkor jó helyen van,ha nem lenne elég mélyen, kellemetlen lenne, deakkor se okozna maradandó károsodást.
2017. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Meg egy olyan kérdésem lenne , hogy eltávolításál inkább gyorsan vagy lassan kell húzni ... és mi történik ha elszakad vagy csak nagyon nehezen tud elszakadni ?
2017. ápr. 12. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha nem nyom, nem zavar, ergo nem érzed, akkor van jó helyen.
2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elso irta. Ha nem jo akkor erzed hogy nyom.

Arra figyelj, hogy ne legyen bent tul sokaig. A dobozon van bövebb tajekoztatas.

Illetve még annyi fontos, hogy ha alig vérzel már, akkor ha kifele huzod kicsit kellemetlen lehet. Mert ha nem lesz síkos/nedves a vértöl akkor bizony egy kis vattadugó es szarazon nem a legjobb kihuzni.

En pl a legkisebbet hasznalom ha mar alig verzek vagy csak betétet.

2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan lassan mindenkepp!! Ha eleg véres akkor konnyen kijon. De ha nem nedves es kirantod az durva lenne.

Amugy wc papirra tedd es bugyolald be es szemetesbe dobd, wcbe sose.

2017. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Sokat segitettetek ! 😊
2017. ápr. 12. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Óvatosan húzd ki, ha már nincs sok vér (okozhat apró sérüléseket a hüvelyben, ha kirántod)és olyankor használd a legkisebb méretet. Előttem válaszolók mindent leírtak, annyival egészíteném ki, hogy mindig alaposan tisztítsd meg a kezedet , mielőtt fel helyezed (akárhol is vagy!!! akár hordj magadnál kézfertőtlenítő kendőt, én azt szoktam) és azzal a kezeddel, amelyikkel felhelyezed ne nyúlj semmihez előtte. Lehet betegesen higiénikusan hangzik de inkább, mint egy hüvelyi fertőzés.
2017. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehezen tud elszakadni (én még nem jártam úgy pedig már 5 éve használok) ha mégis megtörténik akkor várd meg míg tele lesz és kezdj el nyomni,mint székeléskor és kifog csúszni.

Használat előtt mindig rángasd meg a zsinórt jó erősen, ellenőrzés céljából.

2017. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!