Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális ez? (nőgyógy...

Mennyire normális ez? (nőgyógy probléma)

Figyelt kérdés

Március 7-én volt az utolsó vérzésem, ami teljesen normális lefolyású volt. Viszont már korábban kértem időpontot nőgyógyászhoz és mivel máig sem akart megjönni így elmentem(egyébként normális a ciklusom).


6,8 mm nyálkahártyát mért és azt mondta, hogy IR-re vizsgáltassam ki magam. Egyébként február 2-án abortuszom volt. Létezik, hogy ez így bekavart volna, úgy hogy előtte kutya bajom sem volt?


2017. ápr. 12. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az abortusz egy természetellenes beavatkozás a szervezetnek. Nem tudom hány éves vagy és milyen okból vetetted el a gyermeket, ami nem mellesleg ugyanúgy él mint te, ettől függetlenül nem akarok olyanokat elkezdeni írni mint esetleg mások, hogy jaj hát védekezni kellett volna, meg ha nem akarsz gyereket miért nem figyelsz oda rá... és a többi. Az orvoshoz kellene a kérdéseddel fordulnod, mint idejönni látatlanban a gyakorira és ki tudjak milyen emberek tanácsát megfogadni. Annyit tudok mondani, amit az elején is írtam. Az abortusz nem normális dolog!!!! Sem agyilag, sem a szervezetednek!!!! Ezért nagy valószínűséggel olyan kárt tettek benned, ami lehet nem befolyásol vagy korlátoz később semmiben, de jelen állás pont szerint tönkretetted a ciklusod rendszerességét a saját akaratodból. A tetteidért vállald a felelősséget, és a következményeket ... most és később is.

Nem kívánok neked rosszat, inkább azt, hogyha gyereket akarsz később, akkor legyen is a szervezeted fizikálisan képes a befogadására, mert nagyon sokan egy abortusszal örökre elcseszték az újabb gyerek befogadásának lehetőségét.

Ha mégis besikerül legközelebb amikor már akarod, akkor becsüld meg. Sokak szenvednek attól, hogy nekik nem lehet soha, te meg elszórakozol egy életet...

2017. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!