Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet menstruáció? Hogyan...

Ez lehet menstruáció? Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap iskola után észrevettem, hogy valami vöröses-barnás (nem vér színű) van a bugyimon, és miután reggel felkeltem ugyanez volt a pizsamámmal. Betettem egy tampont, és ezután nem volt semmi. Ez lehet menstruáció? Nem merem elmondani anyukámnak... 14/L

2017. ápr. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet az. Nagy valószínűséggel az.


Mondd el anyukádnak simán, hogy megjött és kész. Ő is ugyanúgy menstruál, mint te, ez olyan természetes, mint az hogy eszel.

2017. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, hallgass az elsőre. Szólj anyukádnak mert jobb, ha valaki elmeséli a dolgokat, mint hogy váratlanul érjenek.
2017. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű meg fog jönni. De ne félj elmondani anyukádnak, teljesen természetes dolog! Nincs ebben semmi ciki vagy szégyellni való
2017. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem 14 évesen nem szabadna tampont használnod,betétet javaslom.Beszélj anyukáddal.
2017. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a tampontól, bár az elég érdekes, hogy egyből azt tett fel, és a betét eszébe se jutott.
2017. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
5-ös,én úgy tudom hogy 14 évesen még korai a tampon.A másik meg az,hogy ilyen első menstruációs pár csepp vérnél amúgy is rossz választás.A szinte szárazon maradó tampontól és cserénél a következő felhelyezésekor kidörzsölődik a hüvelyfal.
2017. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem korai 14 évesen, amikor én voltam annyi szinte minden lány ismerősöm azt használt már. Inkább az a gond hogy pár csepp vérzésnél tette be, az nem túl egészséges, olyankor érdemesebb lenne betétet használni.
2017. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!