Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orális szex előtt hogyan...

Orális szex előtt hogyan hozod "rendbe" magad?

Figyelt kérdés

Szituáció például... Nem tervezem a dolgot, felmegyunk hozzá, elkap a hév.. Annyi idő van, hogy gyorsan a mosdóban helyretegyem magam.


Ti hogyan szoktatok csinálni, hogy véletlenül se legyen rossz szagotok intim tájékon? Persze fürdés, higiénia alap (szekeles után is), de azért csak lesz szaga pár óra után... Kicsit izzados vagyok a combom között :(


2017. ápr. 13. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni intim törlőkendőket kisebb táskába dobós kiszerelésben. Nedvesek tisztít és finom illata van még pisilésnél is jó ha nincs zsepi.
2017. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
intim törlőkendő :) táskában elfér,hordhatod magaddal bárhová
2017. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs rossz íze?
2017. ápr. 13. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne edd meg! nem étel :D
2017. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyílván nem akarta megenni arra gondol ha megtörli ott vele magát és ugye orálisan kényeztetik nem e érzi rajta a pasi a törlőkendő illatos ízét :D
2017. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom csak poénkodtam :)

hát kétlem, hogy pont arra gondolna a pasi puncinyalás közben, hogy "vajon nincs ennek a puncinak intimtörlőkendő íze??"


ha van is íze, a punci íze úgy is százszor erősebb és elnyomja

2017. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért pár óra nem annyira sok, eddig senkit sem zavart(randi előtt fürödtem).
2017. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha erős illatú a törlőkendőd és az íze miatt aggódsz, akkor a kendő használata után megnedvesítesz akár egy papírzsepit és áttörlöd vele, majd egy szárazzal és kész is a felfrissülés.
2017. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!