Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a párommal a sexet, mit tegyek, h minden rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
1,5 ève vagyunk eggyütt, 3 hònapja jegyesek vagyunk és 2hònapja eggyütt élünk. Az utòbbi idõben nem èlvezem vele a szexet, pedig kb 20cm, de olyan mintha csak ki be dugdosná és semmi más. Olyan érzêsem van szex közbe mintha neki csak arròl szòlna, hogy jòl meg d...n, de semmi èrzelem nem tàrsul hozzá. Meg az is fura, hogy õ szeret egyenest a középébe vágni, nekem meg több idô kell ahoz h "túzbe" jöjjek. Volt hogy felhoztam a témát, de akkor megharagudott ès azt vàgta hozzám, hogy mással jobb volt nekem...és kezdôdött a feszkó. Mit csináljak?

2015. jún. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Zárd le. Nem lesz jobb, ha már az elején ez van.
2015. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Sok lehetőséged nincs. Mond el neki, hogy neked fontos a szex és ha ez nem fog változni jó irányba akkor problémák lesznek. Két ember közt a szex nagyon fontos. Ha nem érti meg és vergődik az elég gyerekes vagy fél a problémától és tudja, hogy nem ért a szexhez. Ha változtat oké de ha nem akkor nincs értelme se a házasságnak se kapcsolatnak a továbbiakban.


F27

2015. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TatyóKirály ***** válasza:
90%
Hajtsad el, mert aki leszarja, hogy neked hogy lenne jó, azzal kár időt fecsérelni
2015. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Beszélni kell vele, hogy így olyan érzésed van mintha egy műpunci lennél.

Ha ő másként tekint rád akkor tanuljon meg odafigyelni. Olyan dolgokat tenni amiből ge azt érzed, hogy számára fontos vagy. Megért téged, figyel rád.

2015. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"de olyan mintha csak ki be dugdosná és semmi más"


Akkor gondolom, nincs is hüvelyi orgazmusod szeretkezés közben, ugye?


Szokott máshogy kényeztetni, hogy eljuttasson téged is az orgazmusig?


A kapcsolatotok elején máshogy működött a dolog?

2015. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ehhez neki kellene változtatnia a hozzáállásán.De lehet neked sem ártana ha a boldogságodat a centiktől teszed függővé.

Így nem sok értelme van együtt lenni.

F40+

2015. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tud mindenki jól dugni. Evvan.
2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mint irtad az utobbi idoben all fent ez a problema. Ez esetben csupan ismetelni tudom az elottem szolokat,ha a kommunikacio nem celra vezeto,akkor a sajat erdekedben olyan FERFIT keress aki tisztaban van az elojatek, fontossagarol es ELVEZI is azt. 28/F
2015. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress mást. Sürgősen.
2015. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet velem is gond van, mert eddig èlveztem. Orgazmusom is volt, nem mindig hüvelyi, de volt. Most meg nem tudok ellazulni, õ meg vetkõzik és hajrá. A tegnap körbe magyaràztam úgy, hogy ne azt a következtetést vonja le a beszélgetésbõl, hogy mással jobb volt. Ugy tünik felfogta, de még mindig nem olyan mint volt.

Ami meg azokat a vàlaszokat illetti, hogy küldjem el, nem szeretném e miatt felrugni az eljegyzésünket, amig minden követ meg nem mozgatok. Csak nemtudom hogy hogy csinàljam :-P

2015. jún. 13. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!