Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon gyakran járok...

Ha nagyon gyakran járok pisilni (akár iszok akár nem, és óránként 5x megyek el://) akkor kihez tudok fordulni? Nőgyógyászhoz vagy urulógiához? (remélem jót mondtam) 17/l

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Urulógus foglalkozik ezzel.
2017. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 16. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia:) Ezzel inkább urulogus. Lehet hogy nagyon kicsi a hólyagod vagy hiperaktív. Illetve mióta áll fenn az a dolog? Mert ha nem régóta, és más tünet is van, lehet felfázás. Valamint vissza tudod tartani rendesen? Nem vagy cukorbeteg, vagy hasonló? Remélem megoldódik a probléma, jobbulást, szia:)
2017. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia Köszi a választ!:) évek óta nem is tudom miért nem foglalkoztam vele akkor..én is attól félek hogy Cukorbetegség, elég sok édességet eszek, de vékony vagyok, hát nehezen tudom vissza tartani, igyekszem kiadni minel előbb
2017. ápr. 19. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
:Dd
2017. ápr. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!