Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel bemehetek időpont...

Ezzel bemehetek időpont nélkül a nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
Napok óta, kb egy hete a nemi szervem, és környéke nagyon viszket, ég, lüktet, a szex annyira fájt, hogy majdnem elsírtam magam. Intimlemosó is csípi már. Nem ez az első, nekem ilyen rendszeresen kialakul, rengeteg krémet, kúpot próbaltam, pár napig jó voltam tőle, utana megint ugyanez... Időpont legalább 3hét múlva lenne, addig ezzel nem bírom ki. Reggel 8-tól van rendelés, arra gondoltam, hogy legalább fél 8ra odamegyek, így talán van esélyem. Szerintetek?
2017. ápr. 18. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A partneredet is kezelni kéne mert így visszafertőz.

Nem tudom milyen orvoshoz jársz, sztk vagy magán. De akárhányadik vagy várd végig aztán kész.

2017. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van vagy ott fogsz ülni 5-6 órán keresztül vagy elküldenek mert idöpont nélkül csak azt látják el aki vérzik....
2017. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!