Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtöttek már valakit méhpolippal?

Műtöttek már valakit méhpolippal?

Figyelt kérdés

Anyukámnál ezt diagnosztizálták és úgy döntöttek, hogy meg kell műteni, viszont nagyon félek. Tudom, hogy ezek rutinműtétek, de a szüleim válása után nekem csak anya maradt. Esett már valaki át hasonló beavatkozáson? Ha igen, tapasztalatok?

17/l


2017. ápr. 18. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tenyleg rutinmutet. Aznap mar haza is mehet, csak kicsit kotyagos lesz az altatas miatt. Keresztanyamat nem regen mutottek. Nem vagjak fel meg semmi, olyasmi, mint a gyogykaparas, vagy csunyabb hasonlat az abortusz. Huvelyen keresztul mutik. Keresztanyamnak semmi baja nem volt csak az altatas miatt aznap meg ilyen hulyesegeket beszelt, hogy akcios a biciklisnadrag a lidlben menjunk venni, mert neki az most rogton kell, meg ilyenek. :D de gyorsan kitisztul, par ora es semmi baj nem lesz. Nem faj meg semmi.
2017. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, megnyugtattál, azt hittem vágni fogják. :)
2017. ápr. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!