Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez van okom félelemre?

Mi lehet ez van okom félelemre?

Figyelt kérdés
Szombaton erősen megujjazott a barátom picit nagyobb körmével azóta is barna folyásom van mi lehet ez?Esetleg terheség tünete már is? Holnap kell megjönnie de az se kizárt h megsérülhetet orvoshoz nem szeretnék menni mert nem szeretném ha anyu megtudná kérlek segitsetek mitöl van ez?Normális válaszokatNagyon félek:(
2017. ápr. 18. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy lennél terhes ha csak megujjazott?

Nem fog megjönni?

Vagy lehet tényleg annyira durva volt..okosak vagytok.

2017. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom hogy holnap kell megjönnie...hát akkor megjött...istenem enynire ne legyél már hülye. Bocs de engem kiidegelnek az ilyen tudatlan emberek.
2017. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vágd le a barátod körmeit, szép kis fetőzést kaphatsz így.

Lehet a barnázás attól van, hogy meg fog jönnni, de fel is sérthetett belül, akkor orvoshoz kell menni.

2017. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 km4xs válasza:
100%
Nem kell megjönnie, már megjött, attól van barna folyásod, nekem mindig így kezdődik a menstruációm, ha neked nem, az lehet annyiban az ujjazástól, hogy az orgazmustól jobban összehúzódik a méhed, és ettől most barnás kezdődő folyással indul.
2017. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akor nincs esély terheségre?
2017. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ha csak ujjazot nyugi nem lesz baj:)elözö voltam
2017. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szikot nekem igy lenni és most nagyon parázok ha száraz on*ó volt az ujján és ugy nyult belém akor is lehetek? Nagyon félek a terheségtöl anyumék kinyirnának

Köszönöm a válaszokat

2017. ápr. 18. 18:53
 8/11 A kérdező kommentje:
De mondták azt is h azért nem lehet terheség mert a jelek nem rögtön kezdödnek mikor kihuzza az ujját ez igaz?
2017. ápr. 18. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire hülye. Csapj fel egy biosz könyvet, mert egyáltalán nem vagy tisztában a tested működésével. Ha sperma kerül beléd, minimum 10 nap a beágyazódás, addig nincs is szó terhességről. A tünetek pedig később jelentkeznek. Vagy felsértette a hüvelyedet a körme, vagy megjött a menstruációs. Ennyi a nagy rejtély.
2017. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Édes istenem ments meg minket a teljes kipusztulástól !! -.-"
2017. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!