Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van vmiféle csomó a hüvelybeme...

Van vmiféle csomó a hüvelybemetemnél. De még külsőleg van nem belül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
naponta fürdök,tisztán tartom magam ezzel nincs gond.szeretkezés után is tisztálkodok.nem tudom mi lehet ez a gumó ott.borsó szem nagyságú de mintha lenne gyökere.úgy tapintottam ki.vkinek volt már hasonló?várok még vele 3 napot és ha nem múlik akkor dokihoz megyek de nagyon félek:(
2008. okt. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet pattanás szerűség? Nekem volt már többször ilyen, mint egy pici gumó, ami ha nem "fakadt ki" úgy, mint egy pattanás, akkor is magától felszívódott, csak úgy kicsit tovább tartott.
2008. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsirgob lehet amit ki lehet nyomni mint egy pattanast.Nekem is volt ilyen es kinyomtam,fertotlenitettem.
2008. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de volt már nekem is hasonló csak nem ott hanem a combhajlatomnál de az felszívódott.lehet h ez is ilyen.remélem:S köszönöm a választ:)
2008. okt. 13. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
uramisten...most nekem is ilyen van, de már 1-2 hónapja ott van, és nem tudok vele mit kezdeni...valamihez "csatlakozik" belülről és nehezebb napokon a tampon is beleakad. ha gondolod megírhatnád, nálad mi a helyzet, érdekelne!
2008. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uuu:S akkor neked ez a dolog belül van feltétlen menj el dokihoz!!!!nekem kívülől van de múlóban már nem akkora és nem fáj ha hozzáérek sztem vmi féle kilis vagy exrta szőrbenövés vagy pati vagy vmi ilyesmi lehetett szerencsére.legalábbis remélem.
2008. okt. 16. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, akkor a tied az más, mert nekem nem is csökken a mérete, már 1-2 hónapja ugyan ilyen...:S és nem is pattanáshoz hasonlít, inkább valamiféle gumóhoz...amúgy nem fáj, nem érzem de ebből doki lesz...:S
2008. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!