Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás-e vagy fertőzés?

Fehérfolyás-e vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Színtelen (átlátszó), szaga csak minimális, igazából olyan se nem szag, se nem illat, de nagyon sok. Régebben nem volt ennyi, és teljesen más volt az állaga. Átázik a bugyim, és nem igazán tudom, hogy ez most fertőzés lenne vagy ez normális. Egy éve van meg és gondolom, hogy még fejlődök. 13/L
2017. ápr. 19. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig szagtalan (nem büdös), nincs kellemetlen szaga, és átlátszós- fehér, addig teljesen rendben van. Ha sárgás- zöldes, esetleg túrós, és büdös, na akkor van fertőzés. Ez ami neked van csak annyit jelent, hogy dolgoznak a hormonok. Ilyen még később is lesz, ne aggódj. A mennyiség is rendben van. Ez előfordul, hol több, hol kevesebb.
2017. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Eddig kicsit féltem hátha velem van a baj, de akkor úgy látszik nem:D .
2017. ápr. 19. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi baj, nyugi. :) Ha már büdös, darabos (mint a túró), viszket, fáj, piros, stb, akkor baj van. Így nem.
2017. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!