Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha 1. nap barnázok?

Normális az, ha 1. nap barnázok?

Figyelt kérdés
Ilyennel még nem találkoztam. Eddig utolsó nap volt barnázásom. Ma megjött idejében, de csak barnázás. Mit jelent ez? Forduljak vele már holnap orvoshoz? Elnézést, ha buta a kérdés, de ilyen még nem történt velem pedig már jó pár éve menstuálok.
2017. ápr. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, ez annyit jelent, hogy nagyon enyhe a vérzés. Majd megjön rendesen. Dokihoz ráérsz akkor menni, ha elmúlt, de tulajdonképpen ez bármi miatt lehet, ha többet nem fordul elő, nem kell foglalkozni vele.

Ha többször ismétlődik, akkor érdemes egy hormonvizsgálatot kérni.

2017. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell minden ilyen kis vacakkal orvoshoz rohangálni szerintem. Nekem például mindig így kezdődik a menstruáció. Mivel rengeteg minden befolyásolja, nem nagy csoda, ha most így jön meg neked is. A barna maszat gyakorlatilag oxidálódott vér, tehát élesebben biztosan menstruációról van szó.

20N

2017. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezért orvoshoz menni.Ha utána rendesen vörös vér jön akkor semmi gond.A maszatolás azért van mert kevés a vér még és megalvad.
2017. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A harmadik napomon már vörös is lett. Kérdezősködtem élőszóban is és a frászt hozták rám... (Daganat, ciszta, stb) Ha máskor is előfordul, azért elmegyek orvoshoz. Eddig ez volt az első ilyen pedig kb 8 éve menstruálok már. Figyelni fogom. Köszi a megnyugtató válaszokat!
2017. ápr. 25. 15:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Az tántorított el a nőgyógyásztól, hogy igen pénzes mulatság. Gondoltam ötezer alatti árig megengedhetem magamnak... csak gondoltam, mert a tripláját kérik el. Így nézve egy egyszeri tünet miatt ez felesleges és drága kiakás. Majd ha ismétlődik akkor elmegyek, de bízom benne, hogy nem fog.
2017. ápr. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!