Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy folyamatos...

Normális hogy folyamatos folyásom van?

Figyelt kérdés
Már 4 éve menstruálok, 15 éves vagyok. Azóta folyamatos folyásom van, ha nem menstruáció akkor valami ragacsos szerű krém, ami ha megszárad halványan sárga (tudom, hogy undorító, ezért ne haragudj). Ez idáig nem zavart annyira, de már nagyon. :( Lehetne e valamit tenni ellene?
2017. ápr. 20. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Minden 2.nőnek van folyamatosan folyása, olyan mint neked. Tenni nem tudsz ellene, nagylány vagy, rz ezzel jár.
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Preszto nati válasza:
48%
Igen elfogadható normálisnak is,de nem muszály! Van a bizonyos hüvelykúp ezt csak nőgyogyász írhatja fel ami 3db kúpot alkalmaz 3nap az egész kúra :) az elsö után észlelhető a javulás oevosnak tanulok szóval tudom mit beszélek :)
2017. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod. Ez a fehérfolyás, ami természetes módon tisztítja a hüvelyt. Minden nőnek van kisebb-nagyobb mennyiségben minden nap. Ovuláció környékén több van. Semmit ne csinálj vele, nem kell orvoshoz menni. Ha zavar, tehetsz be tisztasági betétet, de nem kötelező (én utálom, nem használom).

20N

2017. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!