Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció óta folyamatos barna...

Ovuláció óta folyamatos barna folyás?

Figyelt kérdés
Múlthéten volt peteérésem, és azóta folyamatosan barnás folyásom van. Mitől lehet? (Nem szedek fogamzásgátló tablettát)

2017. ápr. 6. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem néha van ilyen. Fél évig nem múlt el, egyre erősödött, később már inkább vér volt - elmentem dokihoz, megnézett ultrahangon, kiderült, hogy méhpolip. A méhpolip el lett intézve, azóta 3-4 alkalommal ismét előfordult kb. 2 év alatt, de nem erősödött a folyás. Elmentem újra a dokihoz, nem talált semmit. Azt mondta, valószínű hormonális dolog, rendben vagyok, max. akkor menjek vissza, ha megint rendszeresen minden hónapban előfordul. Jó ideje nem volt, nem is gondolok rá. Remélem, nem ijesztettelek meg, de az én példám alapján utalhat valami szervi dologra, vagy csak hormoningadozásra. Szerintem ha köv. hónapban semmi, akkor ne aggódj, de ha a következő 1-2 hónapban is előfordul, akkor érdemes megvizsgálni. Minden jót!
2017. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!