Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra helyreállító...

Hüvelyflóra helyreállító tabletta segít a gombán?

Figyelt kérdés

Amúgyis hüvelyviszketésre kaptam antibiotikumot, de közben rosszabb lett. Én arra gondoltam, hogy talán gombám is lett tőle.


Holnap hagyom abba az antibiotikumot és szeretnék Gynoflort venni, mert biztos nem tett jót a jó baktériumoknak a gyógyszer. De nem tudom most ha gombás lettem inkább a gombámat kezeltessem? Vagy esetleg mindkettőt egyszerre? Vagy ha visszaáll a hüvelyflórám talán magától visszaszorul a gomba is?


Olyan ördögi kör ez...


2017. ápr. 21. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg menj nőgyógyászhoz?
2017. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos ezt mindig szeretném megúszni mert borzalmas nőgyógyászom van :D

És magándokihoz menni drága lenne. De nyilván ha nem múlik el akkor elmegyek. Sajnos elég gyakori "vendég" vagyok ott.

2017. ápr. 21. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem biztos,hogy gombad van szerintem elobb a Gynoflort hasznald,ha utana sem lesz jobb menj orvoshoz,ha lehet egy masikhoz.Egyebkent milyen antibiotikumot adnak huvelyviszketesre?
2017. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygombára ne hüvelyflóra visszaállítót vegyél hanem gombár avaló szert. A visszaállítót utána használd, amikor elmúlt a gomba.

De akkor inkább keress másik nőgyógyászt vagy próbáld kifizetni a magánt. Ne te kezelgesd magad mert még rosszabb lesz.

2017. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!