Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás! Mitől lehet?

Barna folyás! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este bugyi nélkül aludtam mert ki akartam próbálni. Ma reggel egy barna foltot találtam a lepedőn. 13 éves lány vagyok és még nem menstruálok. Nagyon megijedtem! Amikor elmentem reggel wcre akkor még törléskor is barna lett a papír. Ez normális?

2017. ápr. 22. 09:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Cserélni igazából én kb. 1-szer vagy 2-szer szoktam egy nap, 3-4 vagy akár 5-ször akkor cseréld, ha nagyon higiénikus akarsz lenni, de az elején szerintem bőven elég a napi egy vagy két csere. És mindig legyen nálad minimum 1 vagy 2 plusz betét a későbbiekben, ahogy az előttem lévők is írták, nehogy úgy járj, mint én, aki túl keveset vittem el egy nyaralásra, így egész nap az eléggé véres betéttel mászkálhattam, úgy kellett elrohanni és venni :D Figyelj ezekre, és tanulj majd akár a sajátjaidból, de mások (pl. most az enyém) hibáiból is. Egyébként egyéntől függ, de kb. 6-9 napig is tarthat folyamatosan, de ennek is vannak szakaszai, amit majd kitapasztalsz (mikor jön több, mikor kevesebb). Mindenképpen jegyezd fel, ha nem is naptárba, de most már vannak erre kifejlesztett alkalmazások is telefonra, így még számolnod se kell :D De kb. a lényeget leírták a korábbi válaszolók. Utólag is, gratulálok és sok szerencsét hozzá, remélem tudtam segíteni :)
2017. máj. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Cserélni nem csak azert kell mert a betét Veres lesz hanem azert is mert par ora utan szagos mar ... Na most ez valakit zavar az cserél napjában 3-4 alkalommal , van akit nem zavar az meg 1-2 alkalommal !


Engem személy szerint zavar ... Tehat en cserelem amikor mar par órája bent van !

2017. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!