Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 napja tartó hol barna hol...

14 napja tartó hol barna hol pirosas pecsételes es enyhe (tenyleg ) enyhe mensi szeru görcs mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Április 8an kellett volna megjonnie , meg is jott de csak ez a pecseteleses vérzés es ez azóta tart !14 napja ! Általában egy tisztasági betét eleg lenne ra egesz nap , nyilván higiéniai okokból cserélek !

Enyhe mensis görcseim is vannak de ez nem gyakori ! Ez inkább akkor amikor fizikailag aktív tevékenységet végzek! Pl takarítok! Es olyankor érzem is hogy jön belőlem , meg nézem es latom hogy csak egy ket csepp , hol világos barna hol pirosas de kevés !


Jövőhetre kaptam időpontot dokihoz !


Esetleg volt mar valakivel ilyen ??


Velem meg sosem volt , nem tudom mire gondoljak!


Kérlek aki mar tapasztalt ilyet írjon hogy nala mi okozta !


Köszönöm !


2017. ápr. 22. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonprobléma. Terhesség kizárva?
2017. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat igen elvileg a terhesség sajnos kizárva ! Legalábbis a teszt ezt mondja! Es annak hiszek !


Melyik hormon hiánya vagy tultengese okoz ilyen panaszokat ? Nem vagyok jártas ebben a témában ! Sosem volt ilyen velem 28-30 napos ciklusom mindig pontos volt! Nem is voltam pecsetelos típus sosem !


29 éves vagyok , a 16 év alatt amióta menstrualok sosem tapasztaltam ilyet :(

2017. ápr. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!