Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna, enyhen pirosas ize?

Réka20030616 kérdése:

Barna, enyhen pirosas ize?

Figyelt kérdés
Ma kb.:délután 1-2óra óta fájt a hasam barna, enyhén pirosas váladék van a bugyimban.Aztán este 19:40 körül jobban fájt és elmentem wc-re aztán hasmenésem is volt utána már nem fájt annyira, azota néha elkezd egy kicsit fajni de ugy néz ki hogy most elmult. De ez a barnas,enyhen pirosas ize mitől volt?(13vagyok, még eddig soha nem jött meg)

2016. jún. 30. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor most megjött
2016. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok. De azt is olvastam hogy ezután egy vagy 2 honnappal jön majd meg és ez csak egy elő dolog.
2016. jún. 30. 21:01
 3/13 A kérdező kommentje:

Vagy par nappal utana? Irtak hogy ez előjel fele es ha holnap is lesz ilyen vagy pirosabb akkor mar menstruacio?

Apummal elek, szoljak neki vagy ha holnap nem lesz akkor ne?

Amugy nem csip,mem viszket semmi. Csak észre se veszem mert olyan erzes mint a feher folyas ami mar majdnem 2 eve van es megszoktam.Csak amikor elmentem wc-re akkor vettem eszre.azota mar cseréltem bugyit es az mar nem lett olyan.

2016. jún. 30. 21:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, megjött. Hogy elő vagy nem, az elég mindegy és meghatározhatatlan, de eleinte lehet, hogy csak rövid ideig lesz, és az is lehet, hogy nem áll be rögtön szabályos ciklusra. Ha olyan a viszonyod apukáddal, akkor mondd el neki, úgyis kell majd venned eü betétet.
2016. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jo vele a voszonyom engem 8 éve nevel a hugom meg kb.:6 éve mert különélnek anyuval. Akkpr ez már boztos akkor is ha holnap nem lesz?
2016. jún. 30. 22:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel mar ver jött egy keves, ha apa felkel akkor szolok nekei, akkor ez mar biztos. És ez meddig tart és mikor jön a következo?
2016. júl. 1. 06:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Az normális ha ilyenkor amikor kitörlöm akkor fáj egy kicsit ott lent?
2016. júl. 1. 08:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen betétet használjak?
2016. júl. 1. 09:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális nyugi. Normál méretű szárnyas betétet vegyél.
2016. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És majd tisztasági betétet is szerezz be, az jó az ilyen pecsételős vérzések esetén, amit észre sem veszel, meg amikor erős köztes fehérfolyás van.

Jó tanács: lehetőleg olyan betétet vegyél, ami nem szagosított, hanem natúr. (PL. DM-ben a Jessa márka ilyen, de biztos van más is.) Az illatanyagok irritációt, allergiát okozhatnak, amire nincs szükséged. ;)

És gratu, hogy nagylány lettél! :)

2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!