Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 cm-el vastagabb az egyik...

1 cm-el vastagabb az egyik vádlim és érezhetően feszesebb is, de alapból mind a kettő lábam is mintha vastagabb lenne, amióta fogamzásgátlót szedek. Lehet ez attól?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2017. ápr. 23. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2017. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet attól, igen. De lehet, hogy eddig is ilyen volt, csak nem figyelted.

Ha viszont hirtelen alakult ki, akkor orvoshoz kellene menni, mert a fogamzásgátló trombózisra hajlamosít, aminek egyik alap tünete szokott lenni, hogy a trombózisos végtag megduzzad.

2017. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem mondanám, hogy annyira nagyon hirtelen alakult ki, de azért mégis csak feltűnő nekem, szerintem ettől lehet...

Igen, tudom sajnos, hogy ez trombózis előjele is lehet.. :/ Meg nem tudom, az normális-e, hogy az egyik vádlim vastagabb...

Még van 2 heti adagom a fog.gátlóból, ha előbb hagyom abba, még jobban borulhat minden, nálam így is fog, tudom. De, ha meg attól van, nagy hülyeség lenne tovább szedni.

2017. ápr. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!